Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları II albümünün üçüncü teklisi yayınlandı : Ece Mumay ile bir düet “Yalnızlığıma Ver”!

İlk albümün başarısının ardından müzikseverlerin merakla beklediği Pasaj & Garaj Müzik etiketli yeni “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları II” serisinin Eda Baba ve Gözde Öney düetleriyle başlayan teklilerinin üçüncüsü genç kuşağın parlayan yıldızı Ece Mumay ile birlikte…

Yaşlı Amca’dan yeni tekli : “Kafam Karışık”

Başarılı müzik gruplarından Yaşlı Amca, önümüzdeki yıl Garaj Müzik etiketiyle ve Müzikmentor danışmanlığında yayınlanacak ikinci stüdyo albümünün habercisi “Kafam Karışık” adlı yeni şarkısını gün içinde tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşturdu. Sözleri Artun…

MİNAS CEYLİN’DEN ALBÜM ÖNCESİ BİR TEKLİ DAHA:

Geçtiğimiz aylarda Burcu Tatlıses ile birlikte söyledikleri ‘’Bu Kalp Onsuz da Tütsün’’ü yayınlayan Minas Ceylin, 2019 yılında çıkacak ilk albümü ‘’Kaybolursam Şarkı Söyle’’den bir şarkı daha yayınladı.

Adnan Şenses yaşasaydı bu şarkıda düet yapmayı çok isterdim…

Adnan Şenses’in yorumuyla tanıdığımız ‘’Doldur Be Meyhaneci’’ şarkısı Türkiye’nin 7’den 70’e  severek dinlediği bir şarkı oldu. Kendi tarzıyla kendi yorumuyla şarkıya yeni bir soluk getiren Emre Barut, dinleyenlerine sundu .

Oğuz Gülen | Beş Sevim Apartmanı

İnsan bazen gözünün önündekini göremez sen türkülerinde gülüp geçiver seni böyle bilsinler bahtın gülüşün gibi aydınlık olsun’’. Neşet Ertaş

‘’Çiçekler Açıyor Yanaklarında ’’ Kitleleri Yakalıyor!

8 yıldır müzikle uğraşan Tolga Arslan mahlasıyla (Tabir) Çiçekler Açıyor tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkısını klibiyle taçlandıran Tabir Kınay Production etiketiyle netd ekranlarında yayına girdi.

AHMET ENES POLAT İLK ALBÜMÜ ”BENİ ÂZÂD ET” İLE YENİ YILA MERHABA DİYOR

 2017 yılında ardı ardına çıkardığı ''Beni Bana Bırak'',''Kardelen'',''Yas'' ve ''Toprak'' adlı teklileri ile dinleyicisine kavuşan sanatçı şimdi yeni albümü ''BENİ ÂZÂD ET''i  yayınlamaya hazırlanıyor.     

‘’Azap Gibi ‘’Benden İzler Taşıyor!

‘’Ay Salınır’’ şarkısını tüm digital platformlarda dinleyenlerle buluşturan Diren İnaç, şimdilerde ise yine kendi bestesi olan ‘’Azap Gibi’’ şarkısıyla Kınay Production etiketiyle  çıkış yaptı.

YAŞAR DEMİR ‘İN SEN DE GİT ALBÜMÜ YAYINDA!

Kınay Production etiketiyle yayınlanan Yaşar Demir’in Albümü ‘’Sende Git ‘’ Tüm Digital platformlarda yerini aldı.

25 Yıllık Eskimoda grubu, Yeni Modaya Uydu!

Yaklaşık 25 yıldır müzik sektöründe dinleyicileriyle buluşan Eskimoda grubu, ‘’Rahat’’ şarkılarıyla hızlı bir çıkış yakaladı. Kınay Production etiketiyle tüm digital platformlarda yerini alan  Eskimoda, kendi bestelerini yaparak benimsedikleri müziğe yansıtmayı başarıyorlar.