Gece Gündüz Tüm Etkinlikler

Başarılı oyuncu Goncagül Sunar, dört teklinin ardından albümünü dinleyicilerle buluşturdu : “En Uzak Yakın”

0 94

Uzun yıllar boyunca oyuncu olarak hafızalarda yer eden ve arka arkaya yayınladığı dört teklisi ‘Bu Kadarmış’, ‘Dünyanın Üstündeyim’, ‘Şeytanlar’, ‘İzin Verdim’ ile müzikseverlerden büyük ilgi gören Goncagül Sunar, ilk albümü “En Uzak Yakın”ı Garaj Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Albümün çıkış şarkısı, ”Nerdeydin” oldu. Söz ve müziği Goncagül Sunar’a aranjesi Caner Karamukluoğlu tarafından yapılan ‘Nerdeydin’ şarkısının klibinde yakın arkadaşı oyuncu Levent Can da rol aldı. Furkan Selman’ın görüntü yönetmeni olduğu klipte, yönetmenliği Diyar Şahin & Emre Soydaş birlikte üstlendi.

‘En Uzak Yakın’ aslında hem çok gecikmiş ama kendi yaşam süreçlerime, etkilendiğim müzik akımlarının bende ki en sade karşılıklarına  baktığımda tam zamanında çıkmış bir albüm! “Bu albüm tüm hayat ve müzik birikimimi yansıtan bir “ilk ürün”. Derdim iyi müzik yapmak, şarkı yazmak ve şarkı tasarlamak. Uzun emek ve yaratım sonucu kendime ait olan şarkıları söylemekti” açıklamasını yapan oyuncu, müzisyen Goncagül Sunar, albümde daha önce yayınlanmış dört şarkı ve yeni dört şarkıdan oluşan; kendi yazdığı ve bestelediği 8 şarkıya yer verdi.

Batılı, evrensel sade gitar soundları ve modern seslerden oluşan ‘En Uzak Yakın’ Goncagül Sunar için, hem yeni çıkılmış hem de yüklü bir geçmiş taşıyan bir yol.

En Uzak Yakın, tüm dijital platformlarda!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Dijital ve Etkinlik Ajansı
bi haftada
bi yetenek