‘Günahların Peşinde’ ilk kez yayında!

Echa ve Parsova güçlerini birleştirip, seslendirdikleri ‘Günahların Peşinde’ şarkısıyla müzik piyasalarını alt üst etmeye hazırlanıyor.

 

 

10 yıldır Kocaeli’de müzik çalışmalarını sürdüren Echa ile 4 yıldır yine aynı kentin sokaklarında müzik yapan Parsova, seslerini birleştirip, kaleme aldıkları ‘Günahların Peşinde’ şarkılarıyla müzik piyasalarını alt üst etmeye hazırlanıyor. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle geniş bir kesim tarafından takip edilen Echa, başta Kocaeli olmak üzere birçok şehirde sahne alıyor. Yaşamlarından aldıkları tadı şarkı sözlerine yansıttıklarını açıklayan Echa, “Kaleme alınanlar, hayal gücü değil. Yaşadıklarımı, yaşadıklarımızı duygularımızla harmanlayarak bu şarkıyı yaptık” dedi.

Hayatında karşılaştığı zorlukları, çaresizlikleri ve haksızlıkları kendine has bir tarzıyla dinleyicilerine sunan Parsova ise, “4 senedir bir şeyler yapmaya çalışarak kalem ve defterlerimizi tükettik. Yolcu olarak birbirimizle bir şeyler paylaştık. Elimden geldiğince bu yolda Echa ile beraber güzel bir iş yapmaya çalıştım. Sanırım kurşun hedefi buldu” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir