Gece Gündüz Tüm Etkinlikler

Güneş Özgeç ile “Ayda Bir Güneş”in bu ayki konuğu Gülin!

0 86

Alternatif müziğin özgün şarkıcı ve söz yazarlarından Güneş Özgeç’in muhabbetli konser serisi Ayda Bir Güneş, Nayah’ta devam ediyor. Güneş Özgeç’in modern zamanların ozanlarını şarkıları ve müzikal hikâyeleriyle birlikte sahnede ağırladığı serinin Nisan konuğu ise, “Dinozorlar”, “Bazen Hep Birlikte”, “Boşluk” gibi besteleri ile tanıdığımız, Büyük Ev Ablukada’nın Galvaniz Gelbiraz’ı Gülin olacak.

Geçtiğimiz yıl yayınladığı Kahve, Ikaria ve Sonbahar adlı teklileri ile solo kariyerini hızlandıran ve yıl sonunda çıkaracağı albümünün hazırlıklarını sürdüren şarkıcı ve söz yazarı Güneş Özgeçin günümüz ozanlarını sahnede konuk ettiği sohbetli müzikli serisi Ayda Bir Güneş, Nayah’ta devam ediyor!

Güneş Özgeçin günümüz müzik dünyasının başarılı ve özgün isimlerini sahnede ağırladığı ve müzik konuşup şarkılar söyledikleri Ayda Bir Güneş serisinin Nisan konuğu ise, müzikseverlerin Büyük Ev Ablukada’nın Galvaniz Gelbiraz’ı olarak tanıdığı Gülin olacak. heranherşeyolabilir ve Büyük Ev Ablukada’yla gerçekleştirdiği üretimlerle birlikte solo kariyerine de hız veren Gülin, çok yakında yayınlayacağı albümünden yepyeni şarkıları ve “Dinozorlar”, “Bazen Hep Birlikte”, “Boşluk” gibi çok bilinen bestelerini de söyleyecek ve müzikal hikâyesini Güneş Özgeç’in sohbeti eşliğinde seyircilerle paylaşacak.

Geçtiğimiz ay ilki gerçekleşen ve Batuhan Polat’ın katıldığı Ayda Bir Güneşin Mayıs ayı konuğu ise, alternatif sahnelerin bir diğer özgün söz ve şarkı yazarlarından Kalben olacak.

22:00’da başlayacak olan konserin biletleri, Mobilet’ten edinilebilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Dijital ve Etkinlik Ajansı
bi haftada
bi yetenek