Jerry Key bu kez duygularını tutamadı!

Milyonları yasa boğan ölüm haberi üzerinden tam 24 saat geçmişti.

Trap tarzında ürettiği parçalar ile başarılı bir ivme yakalayan Jerry , arkadaşı Neslican Tay’ın vefat etmesi üzerine bir gün içinde yaptığı şarkı ile ondan aldığı dersleri sözlerine dökerek Neslican adına ölümsüz bir eser bıraktı!

Yaptığı şarkılarında agresif ve eğlenceli tarzını harmanlayan Jerry , Amerika’da edindiği hayat tecrübelerini ve farklı ses tarzlarını müziğine entegre etme konusunda oldukça başarılı.

Jerry Key ilk şarkısından itibaren istikrarlı bir üretkenlik sergileyerek Kınay Production etiketiyle ‘’ Neslican’’ isimli şarkısını yayınladı. Tüm dijital platformlarda yayında olan şarkı yine farklı tarzdaki vokal yorumlar ile  adından söz ettirecek bir eser olacak gibi görünüyor.

Sözü ve bestesi kendisine ait olan Jerry Key‘’ Odessa’da 2 Gece ‘’ şarkısının klibi izleyiciyle buluştuktan sonra  “Fısıltı” isimli şarkısını da dijital platformlarda dinleyici ile buluşturmuş ve  klip çekimlerine başlamıştı. Yine tarzı gibi farklı bir klip projesine imza atacağını söyleyen başarılı rapçi,   müzik dünyasına ölümsüz eserler bırakmak istediğinin altını çiziyor.

Söz: Recayi Resul Uyar

Müzik: Recordium Music

Aranje: Serkan Biber

Kayıt: Recordium Music Studio

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir