Gece Gündüz Tüm Etkinlikler

Karsu, yeni albümünün ilk konserini Zorlu PSM’de dinleyicinin yoğun ilgisiyle verdi!

0 24

Dünyada yıldızı parlayan Karsu, y kültür sanat etiketiyle geçtiğimiz günlerde çıkan yeni albümü ‘Karsu’ nun ilk konserini Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde verdi.

‘Bugün albümün ilk konseri, inanılmaz güzel müzisyenlerle çalışıyorum. Çok mutluyum. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim’ diyerek seyircileri selamlayan Karsu, kendi adını taşıyan albümündeki şarkıları yapma hikayesini de sahnede anlattı.

Fuat Saka’nın stüdyosunda şarkı yazmak ve beste yapmak için geçirdiği zamanı, Türkçe diksiyon eğitimi alırken yaşadıklarını esprilerle anlatarak tüm salonu güldüren Karsu, söylediği neşeli ve duygusal şarkılarla da dinleyenleri hem coşturdu hem de hüzünlendirdi. Dinleyiciler konser için ‘Stand-up tadında konser’ yorumunda bulundu.

Albümdeki ‘Sana Ne’ ‘İnadına’ ‘Siyah’ gibi yeni şarkılarının yanı sıra ‘Gesi Bağları’ türküsünü ve yabancı caz şarkıları da repertuvarına alan Karsu konser salonunu hıncahınç dolduran binlerce müziksevere muhteşem bir gece yaşattı. Seyircilerin ısrarı üzerine bis yapan sanatçı konserini ‘Jest Oldu’ şarkısıyla noktaladı.

Albümünün konsepti olan ‘kırmızı’ kıyafeti ve şapkasıyla dikkat çeken Karsu konser sonrasında metrelerce kuyruk oluşturan hayranlarıyla fotoğraf çektirip albümünü imzaladı.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Dijital ve Etkinlik Ajansı
bi haftada
bi yetenek