MASK BEYOĞLU’NDA BÜYÜK HİP-HOP GECESİ!

Kınay Production ve Uğur Bayhan işbirliği ile hazırlanan konser biletleri biletix.com ‘da .

MASK BEYOĞLU’NDA BÜYÜK HİP-HOP GECESİ!

Kınay Entertainment, Kınay Global yapımcılığında gerçekleşecek  K-rap Hip –Hop  Night konserleri 20 Martta Mask Beyoğlu’nda  start veriyor!

Sokağın dilini en iyi anlatan müzik türü olan hiphop , son zamanlarda  Türkiye’de dinleyicisini artırmaya devam ediyor. Daha çok toplumsal sorunları iyi anlatan müzik olarak geçen tür oldukça yüksek dinlemelerle büyüyor. Bir çeşit isyanı konu olan Hip Hop son dönemlerde rövanşta, Türkiye ilk temsilcileri Sancak, Şehinşah,Taladro,Sehebe, SokratST olarak bilinen tür özellikle genç müzisyenlerin çoğaldığı hikayeler bütünü haline geldi . Konserlerin yoğun geçtiği HiPHOP geceleri gün geçtikçe çoğalıyor. Yeni bir hip-hop gecesi dinleyiciyle buluşuyor.

Bu kültür, Graffiti sanatı, Break dansını ve Dj’liği  bir bütün olarak içerir.  Değişik sahne performanslarıyla bir bütün haline gelen müzik türü’ nün Dünyaca önde gelen isimlerinden olan  müzisyen Rasta Baba Aka Sultan Tunç ve  Bianca Ciocca  ,kendine has sesi ve danslarıyla taçlandıracağı Kolombian Reggae & Dub Türkiye’nin yeni nesil rap müzisyenlerinden  Hakan Tahtlı ve Tabir   dinleyicilere eşsiz bir gece yaşatmaya geliyor. Büyük gece için gün sayan sanatçılar yoğun bir hazırlık içerisinde.

Kınay Production ve Uğur  Bayhan işbirliği ile hazırlanan konser biletleri biletix.com ‘da .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir