Sevcan, ilk teklisi ‘Bi Zahmet’ ile dinleyicilerden büyük ilgi görüyor…

Şarkı yazarı ve eğitmen kimliği ile farkını hemen hissettiren Sevcan ilk teklisi “Bi Zahmet”i DMC etiketiyle geçtiğimiz ay dinleyicilerle buluşturdu.

Sözlerini Sevcan’ın, müziğini Seher Çelik’in yaptığı şarkının düzenlemesini ise son dönem yıldızı hızla parlayan genç aranjörlerinden Nurettin Çolak’ın yaptığı “Bi Zahmet” şarkısının temposuna uygun, Yelda Kırçuval’ın yaptığı stylingi ile dikkat çeken video klibi Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekildi.

Bengü, Fatih Ürek, Hande Yener, Gökhan Tepe gibi isimlerin ses getiren kliplerini çeken Aybaba, Sevcan için İlk klip çekimi olmasına rağmen çok profesyoneldi. Çekimler boyunca enerjisi hiç düşmedi. Hem yorumu hem de karakteriyle çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum dedi.

Yazar ve televizyoncu Yelda Kırçuval’ın yapımcılığını üstlendiği projenin prodüktörlüğünü müziğin profesörü Ozan Çolakoğlu üstlendi.

Aynı zamanda Kanal D‘de başlayan yeni dizi ‘Koca Koca Yalanlar‘ dizisinde de yer alarak da ilgi görmeye devam eden şarkıyı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir