SO Duo pazar günü GitarLive’da dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor…

2016 yılında daha önce birlikte de çalışmış iki değerli müzisyen Sumru Ağıryürüyen ve Orçun Baştürk tarafından kurulan ve Mayıs ayında ‘Ay Ana‘ isimli ilk albümlerini Kalan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşturan ‘SO Duo‘, bu pazar günü ‘SO Duo & Dostlar ft. Steve Gorn‘ olarak (Gitar Cafe olarak da bilinen) GitarLive‘da dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

SO Duo‘da Sumru Ağıryürüyen, vokal, mandolin, klavyesi ile yer alırken Orçun Baştürk ise panduri, vokal, klavye, elektronik eşlikleri ile yer alıyor. 

SO Duo‘ya eşlik edecek ‘Dostlar‘ ekibini, aynı zamanda albümde de yer alan iki başarılı müzisyen oluşturuyor; klasik kemençesi ile yer alan Elif Canfezâ Gündüz ile birlikte, davul ve elektronikleri ile yer alan Onur Başkurt.

Bununla birlikte SO Duo‘nun bu konserine usta bir müzisyen konuk olacak; ABD’li müzisyen Steve Gorn bansuri ve klarnetiyle gruba eşlik edecek. Gorn, klasik Hint müziği ve günümüz dünya müziğinden ortak bir dil yaratmış değerli bir sanatçı. Sri Gour Goswami ve Pt. Raghunath Seth‘in öğrencisi; Barun Kumar Pal, Paul Simon, Jack DeJohnette, Deepak Chopra, Adam Rudolph, İsmet Sıral gibi sanatçılarla albüm ve konser çalışmaları var. 2006 ve 2010’da düzenlenen İsmet Sıral Yaratıcı Müzik Atölyesi (ISCMS) etkinliklerinin çekirdek kadrosunda yer alan Gorn, bununla birlikte albümleriyle pek çok Grammy ödülünün sahibi oldu.

SO Duo, Gündüz, Başkurt ve Gorn‘un eşliğinde  “Ay Ana” albümünden parçaları GitarLive’da hep birlikte yorumlayacaklar.

26 Ağustos Pazar akşamı saat 20:00’da gerçekleşecek bu özel konseri kaçırmayın!

Konser biletlidir. Giriş : 40 TL

Rezervasyon ve bilgi için : 0216 348 6055 ya da 0530 172 6970,

e-mail :  info@gitarlive.com 

Adres : Caferağa Mah. Sakız Gülü Sok. Taranto Apt. No:7/1 Kadıköy – İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir