Gece Gündüz Tüm Etkinlikler

Vizyonda Bu Hafta 01.06.2018

0 88

 – Ahlat Ağacı –

Sinan oldum olası edebiyatla ilgili bir genç adamdır ve yazar olmak istemektedir. Anadolu’da doğduğu köye dönen genç adam kitabını bastıracak parayı bulmak için tüm enerjisini harcamaya başlar ancak babasının geçmişten kalan borçları başına dert olacaktır… Nuri Bilge Ceylan’ın sekizinci sinema filmi olan Ahlat Ağacı’nın yapımcılığının Türkiye ayağını Zeynep Özbatur Atakan üstleniyor.

Yönetmen: Nuri Bilge CEYLAN

Oyuncular: Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü

Tür: Dram

Ülke: Fransa, Türkiye, Almanya, Bulgaristan

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

 

– Kasırgada Vurgun –

Bir kasırga tehdidi altında, fırsatçı suçlular bir ‘ABD Mint’ tesisine sızarak 600 milyon dolar çalar. Kasırga, 5. kategori bir fırtınaya dönüşünce çok iyi hazırladıkları planları ters gider ve yalnızca bir Maliye Bakanlığı temsilcisinin (Maggie Grace) bildiği kasa dairesi şifresine ihtiyaç duyarlar. Fakat temsilci, kendisine beklenmedik bir müttefik bulmuştur: Kasırgalardan korkan fakat hırsızların kaçırdığı kardeşini kurtarmaya kararlı bir meteoroloji uzmanı (Toby Kebbell). Meteoroloji uzmanı Will, bu adrenalin dolu, dur durak bilmeyen aksiyon ve gerilim yolculuğunda galip gelmek için fırtına bilgisini bir silah olarak kullanır.

Yönetmen: Rob Cohen

Oyuncular: Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten

Tür: Aksiyon

Ülke: ABD

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

 

– Sürükleniş – 

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Adrift”, tanıştıktan kısa süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor. Hevesli denizciler okyanusa açılırlar fakat yolculukları doğrudan, tarihte görülmüş en büyük kasırga felaketlerinden birine doğru olacaktır. Kasırganın ardından kendine gelen Tami (Shailene Woodley), Richard’ın (Sam Claflin) ağır yaralandığını ve teknelerinin harabeye döndüğünü görür. Tami, kurtarılmak için hiçbir umudu olmadan, kendisini ve hayatı boyunca aşık olduğu tek adamı kurtarmak için gereken gücü ve  kararlılığı kendinde bulmak zorundadır.

Yönetmen: Baltasar Kormakur

Oyuncular: Sam Claflin, Shailene Woodley, Jeffrey Thomas

Tür: Dram, Romantik, Macera

                                                           Ülke: ABD

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

– Deniz Ve Güneş –

Deniz, babasının zorlamasıyla Nurperi ile evlenecektir. Otilia konseri için Nurperi’nin yatıyla bir hafta öncesinden Burgazada’ya giden Deniz, burada dalış yaptığı sırada Güneş ile karşılaşır. Deniz, Güneş’in işitme engelli olduğunu düşünür ve onunla iletişim kurabilmek için işaret dili öğrenmeye karar verir. Genç adam işaret dili ile iletişim kurmaya başlayınca Güneş de onun işitme engelli olduğunu düşünmeye başlar. İkisi arasında kısa sürede büyük bir tutku oluşur. Deniz, babası, Nurperi ve Güneş’in gizli aşığı Doruk’a rağmen kalbinin sesini Güneş’e duyurmak için çabalar.

Yönetmen: Barış Denge

Oyuncular: Burak Serdar Sanal, Şafak Pekdemir, Melisa Giz Cengiz

Tür: Dram, Romantik

Ülke: Türkiye

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

– Kitap Kulübü –

Yakın arkadaş olan Diane, Vivian, Sharon ve Carol aşka tövbe etmiştir. Diane 40 yıllık evliliğin ardından dul kalmıştır. Vivian, sadece erkeklerle takılmayı tercih eder. Sharon, uzatmalı bir boşanma sürecindedir. Carol’un evliliği ise 35 yılın ardından bir çöküşe girer. Hayatları yolunda gitmeyen bu dört kadın birlikte bir kitap kulübü kurar. Belirledikleri kitapları okumaya başlayan Diane, Vivian, Sharon ve Carol’un hayatı Grinin Elli Tonu’nu okumalarıyla bambaşka bir hal alır. Kitaptan ilham alan kadınlar kendilerini yeniden keşfetmeye,unuttukları duyguları yeniden tatmaya başlar. Onlar artık hayatlarının ikinci baharındadır.

Yönetmen: Bill Holderman

Oyuncular: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen

Tür: Komedi

                                                           Ülke:ABD

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

– Cüce Dedektif Şerlok – 

Sevimli cüceler Cino ve Jülyet aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte şehre ilk geldiklerinde en büyük istekleri yeni bahçelerini ilkbahar için hazır etmektir. Fakat, kısa bir süre içinde birinin Londra’nın dört bir yanındaki bahçe cücelerini kaçırdığını fark ederler. Ne yapacaklarını bilemeyen Cino ve Jülyet, çareyi ünlü dedektif Şerlok’tan yardım istemekte bulur. Şerlok, kaybolan bahçe cücelerini bulabilecek midir?

Yönetmen: John Stevenson

Oyuncular: Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt

Tür: Animasyon, Komedi

Ülke: ABD

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Dijital ve Etkinlik Ajansı
bi haftada
bi yetenek