Yaşanmış bir hayat hikayesi şarkı haline geldi!

Yağmurla Gelen Kadın şarkısı  , Murat Ekşi bestesi ve yorumuyla , dinleyenlerle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Murat Ekşi, Kınay Production etiketiyle çıkardığı Yağmurla Gelen Kadın isimli şarkısına klip çekerek şarkısını taçlandırdı. Şimdiler de duygusal şarkısıyla müzik listelerinde kendi alanında yükselişini devam ettiriyor. 15 milyon izleyicinin karşısına çıkardığı klip çalışmasını büyük bir özenle hazırladıklarını ifade eden başarılı sanatçı, çekimleri İzmit’te yaptıklarını ifade etti.

Düşünerek Değil Hissederek Şarkılarımı Yapıyorum !

Sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Yağmurla Gelen Kadın  ‘’ şarkısı ile dinleyenlerinden tam not alan Murat Ekşi, kendi tarzının da birçok bestesinin olduğunu belirterek, ‘’Yaşadıklarımı kaleme almak daha gerçekçi geliyor ve müziğimi daha fazla hissedilir kıldığını düşünüyorum. Herkes şarkılarımda kendinden bir ruh hali bulabilir. Düşünerek değil hissederek şarkılarımı yapıyorum. ‘’dedi.

Yeni Şarkı  Yolda!Yağmurla gelen kadın şarkısından sonra, çok ara vermeden diğer şarkısının hazırlıklarına başladığını ifade eden sanatçı yine kendi tarzında yaptığı Kafası Karışık isimli şarkı ile çıkış yapacak. Hikmet Orçun ve Murat ekşi imzalı eser, dinleyenleri tarafından şimdiden merak konusu oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir