Ziynet Sali ve Ajda Pekkan’ın vokalisti olarak tanınan Ezgi’den bir ilk tekli : Yaz Bitmeden…

Uzun yıllardır Türkiye’nin en iyi kadın sanatçılarından Ziynet Sali ile aynı sahneyi paylaşan Ezgi, yeni yolculuğunda ZG Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşan ilk teklisi ”Yaz Bitmeden” ile müzikseverlerden tam not aldı.

 

7 yaşında müziğe başlayan İzmir doğumlu Ezgi, sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle ve güçlü enerjisiyle de dikkatleri üzerine çekti.

Düzenlemesinde Tolga Erzurumlu’nun imzası olan ”Yaz Bitmeden” isimli tekli çalışmasını Ziynet Sali’nin de ortağı olduğu ZG Müzik Yapım’dan çıkaran Ezgi; Ziynet Sali, İzmir Kent Orkestrası, Borusan Filarmoni, Erdal Çelik, Buzuki Orhan Osman, Ozan Çolakoğlu, Ajda Pekkan’ın vokalistliğini üstlenmesinin yanı sıra aynı zamanda başarılı bir piyano öğretmeni olarak uzun yıllar boyunca özel kurumlarda eğitmenlik yaptı.

2016 yılında İtalya’nın  Conservatorio di L’aquila’da Caz bölümünde vokal çalışan Ezgi’nin klibinin yönetmenliğini ise Ziynet Sali’nin Ağlar mıyım Ağlamam, Yağmur, Yine Geceler, Sanane Be gibi kliplerini de çeken genç ve başarılı yönetmen Mert Özkan üstlendi. Ezgi’nin klipteki feminen ve iddialı duruşu da çok konuşulacak detaylar arasında yerini aldı.

Ezgi ”Yaz Bitmeden” şarkısı ile ZG Müzik ve DMC iş birliği ile tüm dijital platformlarda klibi ise netd müzik YouTube kanalında yayında!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir