Zorlu PSM’deki Hoş Sada konser dizisinin Şubat konuğu Gülay olacak!

Ürettiği eserler ve performansıyla müzik dünyasının son 30 yılına damgasını vuran Gülay, fırtına gibi eseceği büyük bir konsere hazırlanıyor. Geçirdiği enfeksiyon nedeni ile bir süredir tedavi gören Gülay, sağlığına kavuşmanın heyecanını; 2 Şubat’ta Zorlu PSM’de vereceği konserde hayranlarıyla buluşmanın heyecanı ile birleştirecek. Sanatçının bestesi olan ve hafızalardan silinmeyen “İstanbul Kanatlarımın Altında” filminin müziği, üç bölümden oluşacak konserin çatısını oluşturacak. Gülay, “Kanatlarımın Altında” adı altında tasarlanan konserinde pop, halk müziği ve unutulmayan arabesk parçalar seslendirecek.

Uzunca bir dönem “Damlalar” albümleri ve aynı adlı televizyon programı ile büyük ses getiren; yaptığı film ve dizi müziklerinin yanı sıra; “Gri Şarkılar” albümü ile sevenlerinin duygu dünyasında iz bırakan sanatçı; bu konserin kendisi için anlamını şu sözlerle ifade ediyor;

“Müzik bir yaşam biçimi. Benim yaşamımın da her zaman suyu, rüzgarı, köprüsü, çatısı, gücü oldu. 30 yıldır yaşamımı müzik severlerin, beni sevenlerin yaşamı ile buluşturuyorum. Pek çok renkte buluştuk, bu renkleri onlarla birlikte çoğalttık, büyüttük. Yaptığım her iş, sevenlerimle buluştuğum her platform benim için çok değerliydi. Ancak; 2 Şubat’ta Zorlu Center’da vereceğim konser, yarım asırlık ömrümün ve 30 yıllık müzik yolculuğumun önemli bir dönüm noktasında hayat bulacak. Hepimiz bir ömür sürüyoruz… İyi, kötü; acı tatlıyı yaşaya yaşaya yürüyoruz. Yaşama pamuk ipliği ile bağlı olduğumuzu hatırlatan anlarımız oluyor. Ne mutlu ki, müzik de sevdiklerim de her an yanımda oldu. 2 Şubat akşamı Zorlu Center’da tüm anlarımız ve anılarımızı ortaya dökeceğimiz bir gece yaşayacağız. Tüm müzik tutkunlarını ve sevenlerimi heyecanla “Kanatlarımın Altında” birlikte şarkı söylemeye bekliyorum.”  

20:30’da girişin açılacağı ve 21:00’da başlayacak olan konserin biletleri Biletix’ten ve Zorlu PSM gişelerinden temin edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir