Kocaeli’nin en genç yönetmeni Emirhan Erol, yönettiği çalışmalarla dikkat çekiyor!

Günümüzde pek çok klip çalışmasında yönetmenlik, görüntü yönetmenliği ve drone operatörlüğü yapan genç yönetmen Emirhan Erol, özellikle netd müzik veya pek çok kanalda yerini alan yönettiği kliplerle şarkılara farklı bakış açıları katmaya devam ediyor.

Emre Bal’ın “Zannetme Beni”, Furkan Öz’ün “Gel”, Onur Ertuğ feat. Radiez çalışması “Yol Yorgunu”, Devrim & Ars çalışması “Kırkbir” ve Alptuğ Gölgör’ün “008” isimli teklileri, Erol’un en son yönettiği klip çalışmalarından bazıları.

 

Kocaeli Derince doğumlu olan 19 yaşındaki Erol, Kocaeli’nin tanınan eski futbolcularından Feridun Erol’un oğlu. Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nden İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği kısmından mezun olan, aynı zamanda futbolla ilgilenen Erol üst düzey kulüplerde de yer aldı.

 

Yaklaşık 6 sene önce bir 23 Nisan günü arkadaşlarının uzun uğraşlar sonucu zorla çekimlerini kendi 100 TL’lik kamerasıyla çalışarak ilk çekim tecrübesini yaşayan ve o gün bu işten çok zevk aldığını anlatan Erol; “O zamanlarda fotoğrafçılık popüler bir işti. Ben de Neden olmasın! dedim. Kendimi bu iş için ispatlamam lazım diye düşündüm ve şimdi başardığıma inanıyorum. Zamanla artan popülerlikle beraber İzmit’te adımı duyurdum artık. Şu anda da yönetmenlik yapıyorum. Bunun yanı sıra görüntü yönetmenliği yapıyorum  ve sürekli klipler çekiyorum.” dedi. Bununla birlikte halen fotoğrafçılıkla da ilgilenen Erol, bu konudaki çalışmalarını da Instagram’da paylaşıyor.

Emirhan Erol’u sosyal medya hesaplarından (Instagram; @emirhanerolofficial, @emirhanerolmedya ve @emirhanerollphotography) takip edebilirsiniz.

Kategoriler